Begin februari liet ik jullie al kennis maken met een nieuwe rubriek op TNGIT, namelijk de ‘editor picks’. In deze rubriek laat ik jullie elke maand mijn favoriete producten zien. Van beauty en fashion tot interieur, reizen, boeken, gadgets, apps enzovoort. Vandaag laat ik jullie mijn vijf favorieten van februari zien. Ready?
Als je mijn blog dagelijks/wekelijks leest, kan het je haast niet ontgaan zijn dat ik mij sinds kort ben gaan verdiepen in de Bullet Journal. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik fan ben. Na veel erover gelezen en gezien te hebben, heb ik begin februari zelf een exemplaar gekocht en ben ik van start gegaan. Het kan in het begin nogal verwarrend en overweldigend zijn (denk aan heel veel inspiratie, leuke pagina’s en de structuur). Maar nu ik het eenmaal ‘doorheb’, vind ik het heel fijn en overzichtelijk. De Bullet Journal die ik heb gekocht zie je hiernaast op de foto. Voor €12,50 te koop bij Bol.com.
Hier lees je alle artikelen die ik schreef over de Bullet Journal.


Als je mijn persoonlijke Instagram account volgt, heb je in deze post kunnen lezen dat ik sinds kort met een nieuwe hobby ben begonnen. Door een aantal mede-instagrammers kwam ik bij het fotobewerkingsprogramma Lightroom CC van Adobe terecht. En had ik dat programma nu ook net in mijn Adobe pakket zitten. Ik ben dan ook gelijk aan de slag gegaan met een aantal reisfoto’s van de afgelopen jaren, waarvan de foto hiernaast het resultaat is. In Lightroom heb je ontzettend veel mogelijkheden en opties. Zo kan je een foto lichter maken zonder dat de gehele foto overbelicht raakt, bepaalde ‘objecten’ in een foto eruit laten springen door alleen die kleur donkerder of lichter te maken of bijvoorbeeld de lucht blauwer, blauw-groen of zelfs roze tot paars te maken. Teveel leuke mogelijkheden om op te noemen. Zeker een aanrader als je net als ik van fotograferen en bewerken van foto’s houd.
Vorige jaar was ik voor werk op Aruba om daar het merk Aruba Aloe en de producten beter te leren kennen. En ik was meteen om! Wat een fijne producten. Op het moment is de Ultra intensive Aloe Vera Cream mijn favoriet. Dit is een rijke en zachte crème voor de droge, geïrriteerde of gevoelige huid. Perfect voor dit winterse weer. Het hydrateert namelijk de droge en beschadigde huid. De crème bevat een hoge concentratie pure Aloë vera gel uit Aruba, Jojoba olie en kokosolie. Daarnaast kalmeer dit product ook de huid bij lichte zonnebrand en lichte brandwonden en vervaagt kleine littekens.
Aruba Aloe Ultra intensive Aloe Vera Cream is voor €18 (59ml) of €34,- (177ml) verkrijgbaar via www.arubaaloe.nl.


Wil jij tips en trick van de beste filter, Instagramstories of hoe jij het beste je bio kan invullen op Instagram? Meet Grammie Magazine. Het eerste Instagramtijdschrift in Nederland helpt je een echte pro te worden. Voor een Insta-addict als ik een musthave. Ik kocht het tijdschrift dan ook in de pre-sale, voordat het überhaupt gedrukt was. Het is echt ontzettend dik tijdschrift geworden met veel mooie verhalen, feitjes en tips & tricks.
Grammie Magazine is op het moment uitverkocht, maar via deze website kan jij je inschrijven om straks als één van de eerste een gloednieuw exemplaar te kunnen bestellen.
Ben jij ook zo slecht in het verzorgen van je planten? Denk jij ook altijd pas aan watergeven als het eigenlijk al te laat is. Dan komt daar nu verandering in. Door dit artikel van gastblogger Kelly kwam ik bij de app Plantsome. Met deze app krijg jij netjes elke week een herinnering om je plant(en) weer water te geven. Het is heel simpel. Zoek jouw plant op, stel in waar de planten staan, hoe veel zonlicht ze krijgen en hoe groot ze zijn en de app tipt jou wanneer het tijd is om de gieter te pakken. Zo simpel kan het zijn!
Was jij al bekend met deze editor picks? Hier zie je de editor picks van januari.
Felice Veenman
2 maart
Wat heb jij een leuke brede belangstelling!
Shirley
2 maart
Leuke tips ik ga toch mij maar een verdiepen in Lightroom
Melissa
2 maart
Oh die van planten is voor mij super handig. Thanks
Anja
2 maart
Nu ben ik toch wel nieuwsgierig naar Lightroom, kom het best vaak tegen, maar nog nooit geprobeerd.
Lodi
2 maart
Wat een leuke tips allemaal, en dat die bullet journal, ik ben gisteren begonnen met handletteren en denk nu ook aan een bullet journal 😉
Julie
2 maart
Die app om planten water te geven lijkt me wel handig als je meerder platen in huis hebt staan! 🙂 Leuk om te zien dat je zulke uiteenlopende favorieten hebt!
Dhini
2 maart
Wat leuke favorieten en handige tips allemaal. Handig die app voor planten water geven, alleen heb ik geen ruimte meer in mijn mobiel
Xarifa
2 maart
Ik was er nog niet bekend mee! Maar ziet er heel leuk uit!
Krystle/Batboy
2 maart
Handig zo’n app voor je planten zeg. Dat is ook wel iets voor mij, want ben vaak te laat met water geven.
Ellen
2 maart
Leuk, gevarieerd overzicht. Ben wel benieuwd naar het magazine…
Tom Outdoor
3 maart
Leuke en hele verschillende dingen!
Die app bij zo’n plant is handig! Misschien ga ik dan toch eens planten kopen!
Nathalie - Volgmama.nl
3 maart
Handig die app. Ik vergeet mijn planten ook vaak water te geven. Zo zonde!
Jadis Schreuder
3 maart
Hele leuke tips allemaal! ik vergeet ook structuur aan te brengen om mijn planten water te geven!
The lemon kitchen
3 maart
Lightroom, dat moet ik ook echt gaan aanschaffen! Ik gebruik nog steeds Photoshop maar het is erg omslachtig.
Frederique
3 maart
Haha grappig die plantenapp, mijn planten overleven het meestal ook niet erg lang 😉
karin
3 maart
die app is een goed idee, mijn planten zullen je dankbaar zijn!
Sherry
3 maart
Wat een leuke favorieten. Die aloe creme lijkt me zeker iets voor mij. Het magazine lijkt me erg leuk.
nicole
12 maart
Nee, ik kende deze nog niet, dus het is handig om deze posts zo op een rijtje te zien!
Op vakantie naar Aruba? Dit zijn mijn tips
16 mei
[…] Editor picks: favorieten van februari […]